KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8461343

nr 846 1343

Lambert Werner

(1900-1983), Sverige

Blandteknik, Lambert Werner (1900-1983), komposition, signerad, bladets mått: 31x23

Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 september 2013
kl 19:07:21

Lambert Werner

Läs mer om Lambert Werner