KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8461343
nr 846 1343
Lambert Werner
(1900-1983), Sverige
Blandteknik, Lambert Werner (1900-1983), komposition, signerad, bladets mått: 31x23
Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:07:21
200 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
Lambert Werner
Läs mer om Lambert Werner